KIEŁBASA SOS NADZIEWANE HERBATNIKI

Herbatniki i bułeczki

Te maślanki sos herbatniki nadziewane kremowym sosem kiełbasa są wspaniałe twist na klasyczny. Plus są one zarówno freezable i przenośne – idealny na pracowite poranki w dni powszednie!

Ten post jest sponsorowany przez Wyzwanie Masło.

Jesteśmy tydzień w roku szkolnym i nadal staram się znaleźć mój rowek rano. W tej chwili prawie biegać jak szalony człowiek próbuje przygotować wszystkich na dzień przed 8 rano. Byliśmy przyzwyczajeni do leniwych śniadań, kreskówek rano i pjs, aż mamy ochotę się ubrać. Ale nie, nie możemy już tego zrobić!

Proszę mi powiedzieć, że staje się łatwiejsze?

W zeszłym tygodniu podzieliłem się moim domowej roboty maślanka naleśnik mix, a w tym tygodniu mam inny przepis na śniadanie skrót dla Ciebie- kiełbasa sos nadziewane herbatniki!
Te nadziewane ciastka to tylko moje ciastka i przepis na sos z kilkoma poprawkami. Zajęło mi to kilka prób, aby to dobrze, ale całkowicie pracować. Sos w środku, jak fajnie jest? Moje dzieci je kochały!

A co ważniejsze, co herbatniki i sos w ten sposób oznacza, że są teraz freezable i przenośne. Game-changer!

Przechowywać te sos nadziewane herbatniki w zamrażarce na pracowite poranki. Zaledwie kilka minut w kuchence mikrofalowej i bam!, masz obfite domowe śniadanie na stole. Lub jeśli biegniesz późno, po prostu zabierz je ze sobą! Mój mąż kocha, że może złapać jeden na jego wyjście z drzwi.
Ostatnio spędziłem trochę czasu w nawy zamrażarki mojego sklepu spożywczego patrząc na opcje śniadaniowe i pozwól mi powiedzieć, że nie są świetne. Dużo cukru, konserwantów i innych dziwnych składników. I to jest część tego, dlaczego stworzyłem te sosy nadziewane herbatniki, i dlaczego będę badać kilka innych freezable domowej roboty opcji.

Te ciastka i sos są wykonane tylko z 10 składników ogółem. I czuję się dobrze w użyciu masła Challenge, ponieważ jest ono wytwarzane ze świeżego, bezhormonowego mleka od dobrze zadbanych krów, a także wolne od sztucznych aromatów, barwników czy wypełniaczy. Używanie wysokiej jakości składników jest dla mnie tak ważne i uwielbiam wiedzieć, że Challenge też o to dba.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *