GORĄCE HERBATNIKI KRZYŻOWE

Herbatniki i bułeczki

Te gorące ciastka krzyżowe są wykonane z przypraw, skórki pomarańczowej i rodzynek i są bardzo podobne do tradycyjnych bułeczek, ale o wiele łatwiejsze!

Mam kilka tradycji wielkanocnych z moją rodziną, ale niestety gorące bułeczki krzyżowe nigdy nie były jednym z nich. Szkoda, bo są tak dobre! Ale 1) Nie dorastałem z gorącymi bułeczkami krzyżowymi i 2) po prostu wydają się dużo pracy. Ponieważ tradycyjna receptura wykorzystuje drożdże, może upłynąć trochę czasu, a ja po prostu nie wziąłem czasu.

Więc zamiast tego, w tym roku zrobiłem nas wszystkich gorących herbatników krzyż. Cały smak, z ułamkiem czasu. Proszę!
Te gorące bułeczki krzyżowe są delikatne i łuszczące się, o tak dużym smaku z cynamonu, ziele angielskiego i pomarańczowego combo skórki. Plus, są one wykonane w zaledwie 30 minut, zaczynają się do końca! Co sprawia, że są idealne na wielkanocny poranek lub każdy poranek naprawdę.

Krzyż podpis lukier na szczytach herbatników daje je jako wielkanocny smakołyk, ale jeśli chcesz go pominąć lub cienkie glazury i mżawka go na całość to te naprawdę będzie idealny w każdej chwili!
Składniki
3 szklanki mąki uniwersalnej (360 gramów)
2 łyżki cukru granulowanego
1 łyżka proszku do pieczenia
1/2 łyżeczki sody oczyszczonej
1/2 łyżeczki soli
1/2 łyżeczki mielonego cynamonu
1/4 łyżeczki mielonego ziele angielskiego
1 łyżka startej skórki pomarańczowej
1/2 szklanki masła niesolonego (1 kij, 113 gramów), zimnego i pokrojonego w kostkę
1/2 szklanki rodzynek lub suszonych porzeczek (75 gramów)
1 duże jajko
3/4 szklanki zimnej maślanki (180 ml)
Oblodzenia:
1 szklanka cukru pudru (113 gramów), przesiewany
1 łyżka mleka lub śmietany
Instrukcje
Rozgrzej piekarnik do 400 °F. Wyłóż szalkę arkusza papierem pergaminowym.
W dużej misce połączyć mąkę, cukier, proszek do pieczenia, soda oczyszczona, sól, cynamon i ziele angielskie.
Dodać masło i pokroić w suche składniki z blendera ciasta lub noża, aż masło jest wielkości małego groszku. Wymieszać rodzynki.
Połączyć jajko i maślankę i wlać pokrojoną mieszankę masła. Użyj łopatki lub łyżki, aby połączyć mieszaninę, a następnie zrzucić na czystą powierzchnię i użyć rąk, aby doprowadzić go całkowicie do piłki. To jest w porządku, jeśli jest trochę craggy.
Roll lub pat do około 1 cala grubości i pokroić z 2 lub 3-calowym szkłem lub nożem do herbatników.
Miejsce na przygotowanej patelni arkusza i piec, aż wierzchołki i dna są złote, około 20 minut. Niech ostygnie podczas dokonywania lukier.
Połącz cukier puder z mlekiem lub śmietaną, aby zrobić gęsty lukier. Powinien być wystarczająco gruby, aby utrzymać jego kształt.
Za pomocą łyżki lub torby na ciasto wyposażonej w zwykłą końcówkę, upuść lukier na herbatniki w kształcie krzyża. Niech lukier skonfigurować przed podaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *