DOMOWE BUŁECZKI DO HAMBURGERÓW

PIECZYWO & BUŁKI

Te domowe bułeczki burgerowe są miękkie i aromakowe i mogą być używane do hamburgerów, suwaków, kanapek i innych!

Chcesz podnieść swoje następne lato cookout? Domowe bułeczki burgerowe są do zrobienia!

Pomiń mdłe ogólne z sklepu spożywczego i tworzyć własne- są one o wiele lepsze! Te domowe bułeczki są wykonane z podstawowego ciasta brioche, więc są miękkie i delikatne, a w rzeczywistości mają dużo bogatego smaku na własną rękę. Są one idealnym punktem wyjścia do napełniania z ulubionych mocowania burger w następnym burger bar. Lub używać ich jednak chcesz!

Czytaj dalej, aby zobaczyć, jak łatwo domowe bułeczki są do wykonania w domu. I pamiętaj, aby sprawdzić moje inne domowe przepisy kok- całe brioche bułeczki brioche burger, tandetne bułeczki ziół burger i domowe bułeczki hot dog.
CO TO JEST CIASTO BRIOCHE?
Brioche jest rodzajem „enchriched ciasta”, co oznacza, że ma dodatkowy tłuszcz (z masła i mleka) i cukru. Używam brioche w tych bułeczkach burger, ponieważ daje super miękkie i aromaczne bułeczki, podobne do tego, co można kupić w sklepie.

JAK ZROBIĆ DOMOWE BUŁECZKI BURGEROWE
1. Przygotuj ciasto brioche. Zobacz mój przepis na pełne instrukcje. Ciasto brioche jest bardzo miękkie i prawie maślane uczucie. Powinien być dość lepki w dotyku, ale nie rozpada się i nie przykleja się do palców. Uważaj, aby nie dodać zbyt dużo mąki lub bułeczki będą twarde i suche.

2. Niech ciasto powstanie. Odłóż go na bok w ciepłym miejscu na około godzinę, aż wcięcie pozostanie po naciśnięciu palcem.

3. Porcja i kształt bułeczki. Użycie skali jest najlepszym sposobem, aby wszystkie bułeczki były tej samej wielkości. Wystarczy zważyć całe ciasto i podzielić przez 8. Gdy ciasto jest podzielone równomiernie, pociągnij i schowaj ciasto, aż wierzch będzie całkowicie gładki (oto film, jeśli potrzebujesz trochę pomocy).
4. Niech bułki zwzniosą się ponownie. Przykryj folią i pozwól bułeczki wznosnąć się podczas podgrzewania piekarnika do 400 ° F.

5. Delikatnie spłaszczyć wierzchołki. Podczas gdy bułeczki rosną, bardzo delikatnie naciskaj na szczyty bułek 2-3 razy, aby zachęcić bułki do rozszerzenia na zewnątrz, a nie do góry. To da im charakterystyczny kształt hamburgera kok. Uważaj, aby nie naciskać tak mocno, że opróżnić bułeczki lub nie wzrosną.

6. Szczotka z myciem jaj. Mycie jaj to szybkie połączenie jaj i wody, które szczotkujesz na wierzchu tuż przed pieczeniem. Jest to ważne, ponieważ daje bułeczki ładny złoty kolor i daje nasiona sezamu coś do przestrzegania.

7. Posypać sezamem. Jest to opcjonalne, ale daje klasyczny wygląd kok.

8. Piec. Piec bułeczki, aż wierzchołki są złotobrązowe, około 10 minut. Niech bułki całkowicie ostygnie przed użyciem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *