CZOSNEK I ZIÓŁ PÓŁKSIĘŻYC ROLKACH

PIECZYWO & BUŁKI

Te czosnek i półksiężyc ziołowe rolki są miękkie i maślane, z dużą ilością bogatego smaku i mnóstwo odwołania. Plus, są one wykonane z moim nie ugniatać przepis i są cinch razem wysuń!
Czasami klasyka jest tak dobra, że nie chcesz z nimi zadzierać. Tak było w przypadku mojej mamy łatwe no-ugniatać rolki wróżka wróżka tak długo, jak pamiętam. Są tak lekkie, miękkie i maślane, że nigdy nie czułem potrzeby zmiany rzeczy.

Aż do teraz! Wziąłem moją mamę niesamowity przepis, i kopnął go wycięcie. Te nie-ugniatać bułki obiadowe są tak samo wspaniałe, plus są one wypełnione pikantny smak czosnku i ziół.

Świeży rozmaryn, tymianek i czosnek są pieczone bezpośrednio w rolkach, a gdy są gorące z pieca, są szczotkowane czosnkiem i masłem ziołowym. Pokropienie łuszczącą się solą jest ostatnim akcentem tych pięknych i pysznych bułek. Są doskonałym dodatkiem do każdego posiłku!
CO JEST W TYCH PÓŁKSIĘŻYCÓW?
Oto składniki, które musisz upiec te bułki:

Mąka uniwersalna
Cukru
Soli
Drożdże o aktywnym suchości
Duże jajko
Masło stopione
Ciepła woda
Czosnek mielony
Świeże zioła, takie jak rozmaryn i tymianek
JAK ZROBIĆ CZOSNEK I ZIÓŁ PÓŁKSIĘŻYC ROLKACH
1. Aktywuj drożdże- Połącz ciepłą wodę i drożdże i pozwól siedzieć przez 5 minut.

2. Wymieszać ciasto- Dodaj pozostałe składniki rolki i wymieszać, aby utworzyć mokre kudłate ciasto.

3. Niech ciasto wzrośnie w ciepłym miejscu, mam listę wskazówek i sugestii tutaj.

4. Roll i plasterek- Praca z połową ciasta na raz i rozwałkować na posypanej mąką powierzchni do około 12-15 cali średnicy. Użyj noża lub koła do pizzy, aby pokroić w 12 trójkątów.

5. Kształt- Począwszy od szerokiego końca, zwinąć każdy i kształt w półksiężyc.

6. Wstań ponownie, w międzyczasie rozgrzej piekarnik.
7. Piec- Aż złoty brąz, około 20 minut.

8. Szczotka z czosnkiem masło ziołowe- Jak tylko bułki wyjdzie z pieca, szczotka je z czosnkiem masło ziołowe i posypać łuszczącą się solą morską.

Wtedy wszystko, co pozostało do zrobienia, to cieszyć się! I mogę zagwarantować, że ty też. Te rolki są niesamowite! Podawać te czosnek zioło półksiężyc rolkach na następne spotkanie wakacje, kolacja, lub potluck. Każdy z pewnością je pokocha!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *