CIASTKA Z SEREM ŚMIETANKOWYM + ŚWIĄTECZNY BATONIK

Herbatniki i bułeczki

Miękkie i aromakowe ciastka z serem śmietankowym, a także zabawny wakacyjny bar z herbatnikami!

Ten post jest sponsorowany przez Wyzwanie Masło.

W zeszłym miesiącu rzuciłem mojej siostrze brunch ślubny prysznic i serwowane bar herbatniki z domowej roboty herbatniki maślanki i wiele zabawy słodkie i pikantne polewy. Wszyscy oszaleli na punkcie tego, nasi przyjaciele i rodzina pod prysznicem, a moi zwolennicy na instagramie.

„Taka zabawa mam pomysł!”, usłyszałem od kilkudziesięciu z was.

Pomyślałem, że podzielę się nim z wami, z przepisami, wieloma wskazówkami i filmem. Choć, ponieważ jest grudzień myślałem, że umieścić zabawy spin wakacje na nim. Tis sezon na imprezy i spotkania, mimo wszystko! Jeśli obecnie planujesz spotkanie z przyjaciółmi i bliskimi w tym miesiącu, brunch bar herbatniki jest do zrobienia.
My easy maślanki herbatniki są moim ulubionym (robię je co najmniej raz w tygodniu), ale chciałem spróbować czegoś nowego tym razem i wykonane te herbatniki serek zamiast. I były niesamowite, może nawet lepiej (gasp!) niż mój stary dyżur. Są tak samo łuszczące się, ale także bardzo miękkie i pełne tak dużego smaku. Albo będzie pracować na brunch wakacje lub na śniadanie lub przekąskę każdego dnia tygodnia, ale jeśli nie zrobiłeś jeszcze herbatniki z serem śmietankowym, gorąco polecam dać ten przepis spróbować.

Zarówno dla masła i sera śmietankowego w tym przepisie sięgnąłem do lodówki na mój zapas z Challenge Dairy. Wiem, że zaczynam brzmieć jak pobity rekord, ale składniki jakości naprawdę robią różnicę! Masło Challenge jest w 100% prawdziwym masłem śmietankowym i nic sztucznego, a Serek Challenge Cream jest wykonany z najświeższego mleka, śmietany i naturalnych składników. I to pokazuje!

Kliknij tutaj, aby znaleźć sprzedawcę challenge w pobliżu.
RZUĆ BRUNCH BAR HERBATNIKI WAKACJE!
Po co podawać tylko ciastka, kiedy możesz zaprosić znajomych, aby mogli cieszyć się dużym barem z herbatnikami? Oto kilka wskazówek, aby twój brunch odniósł sukces:

Przechowywać ciastka małe (lubię używać 2-calowy okrągły frez), tak aby goście mogli wziąć kilka i próbki wielu dodatków.
Dodatki do herbatników mogą zawierać aromatyzowane masło złożone, miód, nutella, dżem, mięso delikatesowe, sery, boczek, a nawet sos kiełbasowy. Tak wiele opcji zabawy!
Dla boków rozważyć podanie dużej zielonej sałatki lub świeżych owoców, a zabawa punch wakacje lub dużą partię mimozy.
Planuj z wyprzedzeniem, aby ułatwić rozrywkę! Przygotuj wszystkie polewy z wyprzedzeniem i zamrozić niepieczone herbatniki bezpośrednio na blachy, dobrze zapakowane, do 1 tygodnia wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić rano, to upiec ciastka i wyciągnąć polewy z lodówki.
Jeśli szukasz zabawnych etykiet, aby zidentyfikować wszystkie swoje dodatki, uwielbiam karty miejsca tablicy. A jeśli potrzebujesz innych pomysłów na brunch, pinterest jest tutaj, aby pomóc. Trzymałem to proste z niektórych konarów zieleni, ostrokrzew jagody i mini światła.
I opór chęć zakupu małych pasujących miski dla wszystkich moich dodatków i zamiast wykopać przez moje niedopasowane kolekcji słoików do puszek. Nie ma potrzeby wydawania dużo pieniędzy lub dążyć do doskonałości. Utrzymuj prostotę i pozwól, aby jedzenie było gwiazdą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *