BUŁKI CYNAMONOWE BEZ UGNIATANIA

PIECZYWO & BUŁKI

Te niezwykle smaczne bułki cynamonowe bez ugniatania z waniliowym lukierem mogą być najłatwiejsze, jakie kiedykolwiek upieczesz!
Chłodna jesień i zimowe poranki są przeznaczone na bułki cynamonowe, nie sądzisz? Nie ma nic lepszego w leniwy poranek, ani bardziej idealny na specjalne okazje lub wakacje. A ich pieczenie jest częścią zabawy!

Uwielbiam toczenia ciasta, dodając cynamon pachnące napełniania i krojenie ich w rolkach. Oczywiście, najlepszą częścią jest wyciąganie ich z pieca, dodawanie listwy lukier, i pożera je, gdy są jeszcze ciepłe.

Te bułki cynamonu są moim ulubionym przepisem. Są miękkie i delikatne, słodkie i cynamon-y, a zwieńczone puszystym lukier waniliowy. A co najlepsze, nie ugniataj i tak łatwo je zrobić!

JAK ZROBIĆ NAJPROSTSZE ROLKI CYNAMONU BEZ UGNIATANIA
Te nie ugniatać bułki cynamonu są wykonane z tego samego ciasta, jak moja mama słynnego nie ugniatać fairy przepis półksiężyc rolki. W rzeczywistości, dorastanie są bardzo cynamon rolki ona zrobić.

Oto składniki, których potrzebujesz:

Mąka uniwersalna
Cukier granulowany
Masła
Soli
Aktywne suche drożdże (użyj „szybkiego wzrostu” lub „natychmiastowego” drożdży, a te rolki zostaną wykonane w około godzinę!)
Jaj
Ciepła woda
Cynamon mielony
NIE WYMAGA UGNIATANIA!
Moja ulubiona rzecz o tym przepisie (oprócz pysznych bułek cynamonu można dostać się do jedzenia na koniec, oczywiście) jest to, że nie ma ugniatania!

Dosłownie dodać wszystkie składniki do dużej miski, dać mu dobre mieszać, aż masz bardzo mokre, gładkie ciasto, i to wszystko! Cały proces trwa mniej niż 5 minut.

Dlaczego to działa? Szczerze mówiąc, tak naprawdę nie wiem. Większość receptur nie ugniatać są bardzo mokre i wymagają dłuższego czasu wzrostu, ale moja mama i ja zostały co ten przepis na 20 lat lub więcej i działa za każdym razem. To magia!

JAK POMÓC TWOJEMU CIASTO SZYBCIEJ ROSNĄĆ
Po wymieszaniu ciasta można je przykryć ręcznikiem lub folią i ustawić na blacie kuchennym, aby się podnieść, a to będzie działać dobrze. Ale zwykle robię bułki cynamonowe jesienią lub zimą, kiedy moja kuchnia wydaje się być nieco chłodniejsza, a to spowolni wzrost. Aby pomóc ciasto rosną szybciej, oto kilka cieplejszych sugestii:

Piekarnik: Rozgrzej piekarnik do najniższego ustawienia przez kilka minut, a następnie wyłącz go. Umieść zakryte ciasto na stojaku środkowym i zamknij drzwiczki.
Kuchenka mikrofalowa: Podgrzej 1 szklankę wody w kuchence mikrofalowej przez 2 minuty. Zdjąć wodę i umieścić zakryte ciasto w kuchence mikrofalowej i zamknąć drzwiczki.
Inny: Mam również wzrosła chleb na szczycie ciepłego pieca, maszyny do pracy suszarki, a nawet na krześle ustawionym na odpowietrzniku grzejnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *